Hakkımızda

Firmamız Ankara merkezli olup 1990’lı yıllarda kazandığı tecrübesini 2002 yılı itibari ile kurumsallaşarak sektöre ilk adımını atmıştır.
Günümüze kadar geçen sürede kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız imza attığı projelerle Ankara’nın en kaliteli ve güvenilir firması olduğunu ispatlamıştır.
Güncel şartlarda gelişen teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendini yenileyerek Avrupa normlarına uygun en kaliteli şömine hazne ve ekipmanlarını bünyesinde bulundurarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Angora şömine olarak bu güne dek edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda yeni nesil ısı odası uygulamasına geçiş yaparak şömine dış giydirmelerinde süre gelen ısı kaynaklı oluşa bilecek çatlakları ortadan kaldırarak aynı zamanda ısı verimliliğini artırmaktayız bu uygulama ile Ankara’nın ilk ve tek firması olarak öne çıkan Angora şömine aynı zamanda Ankara’da sektöre yön veren firmalar arasında ilk sırayı almıştır.

Firmamız bünyesinde ithal hazneler yerli hazneler elektrikli doğal gazlı ve etenollü şömine haznelerini bulundurarak her türlü ihtiyaca ve projeye ülke genelinde cevap vere bilecek profesyonelliktedir.
Bizleri daha yakından tanımak için referans sayfamızı ve ofisimizi ziyaret ede bilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileğiyle…